Press "Enter" to skip to content

Ieškote tiekėjų? Rinkitės iš Lenkijos

Rasti patikimus tiekėjus niekada nebuvo lengva. Tačiau šiais laikais galima juos tiesiog įsigyti. Todėl tiek, kurie neskaičiuoja kiekvieno cento, juos rasti gali šiek tiek lengviau. Na, o visi kiti turi ieškoti tiekėjų socialiniuose tinkluose, forumuose, kas retai kada duoda realių rezultatų. Tad jei nenorite gaišti laiko iš karto ne ieškokite, o pirkite tiekėjus. Ir patartina rinktis tiekėjus ne iš Kinijos, o Lenkijos. Tiekėjai iš Lenkijos padės jums ne tik sutaupyti išlaidas, bet ir bendradarbiauti be nesklandumų.

Lenkijoje kainos kur kas pigesnės, nei kitose šalyse

Kai kurie nuoširdžiai mano, kad Kinijoje kainos pigiausios. Tačiau Lenkijos tiekėjai neatsilieka. Jie gali ne tik pasiūlyti pigias kainas, bet ir kokybiškas prekes. Tam tikra prasme, jie kur kas pranašesni už daugelį šalių.

Lengvai susikalbėsite

Neretai akcentuojama, kad su partneriais susikalbėti labai svarbu. Pasitaiko, kad pasirenkami partneriai sunkiai kalba angliškai, todėl kyla nemažai problemų bendradarbiaujant. Lenkai ne tik puikiai kalba angliškai, bet ir galėsite susikalbėti rusiškai, todėl nesijaudinkite – kalbos barjero nebus.

Siuntimas bus ne tik pigesnis, bet ir greitesnis

Norint sutaupyti perkant prekes reikia atsižvelgti ne tik į jų kainą, bet ir siuntimo išlaidas. Deja, bet perkant iš Kinijos dažniausiai mokėti reikia brangiai, kadangi prisideda daug mokesčių. Jeigu prekės bus nekokybiškos, tuomet reikės dar mokėti už grąžinimą.

Platus asortimentas

Lenkijos tiekėjai siūlo ne tik kokybiškas prekes, bet ir platų asortimentą. Tad neabejokite, kad pirkėjams galėsite pasiūlyti kokybiškas prekes, kurios ne tik pigiau kainuos, bet ir turėsite galimybę pasiūlyti platų asortimentą. Žinoma, jeigu nenorėsite daug investuoti ir rinksitės tik kelias prekes, turėkite omenyje, kad turėsite didesnį pasirinkimą, ką siūlyti pirkėįams.

Galėsite prekes pamatyti prieš pirkdami

Turbūt dar vienas labai svarbus dalykas yra tas, kad jeigu norėsite, galėsite susisiekti su tiekėju ir pasiteirauti, ar galite atvykti ir apžiūrėti prekes. Tokiu būdu išvengsite nesklandumų, jeigu prekės atrodys ne taip, kaip nuotraukose. Kadangi kelionė į Lenkiją nėra brangi, tai gana naudinga apsilankyti ir susipažinti su tiekėjais prieš pradedant bendradarbiauti.